Sailor Moon Fan Site
 
Hakkımızda

Merhabalar,

2001 yılından bu yana Sailor Moon, bilinen adıyla Ay Savaşçısı'nın tanıtımı ve bu anime hayranlarını bir arada tutmak amacıyla hizmet veren Venus Sanat gün geçtikçe kaynaklarını ve olanaklarını daha da arttırıyor.

Amacımız:

Bir Naoko Takeuchi eseri olan 1992-1997 yıllarında yapımı tamamlanan anime serisi, Türkiye'de 1996 yılında ATV ve 2001 yıllarında TRT-1 tarafından yayınlandı. Sevgiyi, aşkı, adaleti, güveni ve arkadaşlığı anlatan bu yapımı tekrar televizyonlarda görmek için bağıra bağıra biz burdayız demek için varız. Bizimle misiniz?

Venüs Adının Hikayesi:

Sitemiz ilk açıldığı zaman (Mart 2001), Sailor Venus Sanat Galerisi olarak, sadece Sailor Venus (Minako Aino) karakterine özel bir site olarak tasarlandı. Aşk ve güzelliği temsil edeceksiniz! Hemde bu kadar güzel olacaksınız, üstüne bir de sihirli güçler kullanabilmektesiniz. Dahası simgeniz de Venüs simgesi. Bu durumda sizi vazgeçilmez kılacak yüzlerce sebebiniz var :)

Yenilenen Tema Neleri İçeriyor:

İçerik yönüyle fazla bir değişiklik yok. Bunun sebebi yapımına başladığımız Anime sitesi ile ilgili eksikliklerin tamamlanmasının beklenmesi. Türkiye'nin En İyi Anime Sitelerini içinde barındıran ve Türk Anime Dünyası'nın en geniş anime arşivine sahip Manga Türkiye sitesi tamamlanıncaya kadar, Sailor Moon tanıtım sayfalarımız bu şekilde kalacaktır.

Künye

Genel Yayın Editörü:
Mamoru < endymion [at] manga.gen.tr >

İçerik Yardımcıları:
Luna < luna [at] manga.gen.tr >
Moonlight < moonlight [at] manga.gen.tr >

Kaynak Yardımcıları:
SaiLoR*MaRS
sailorlove

Dergi Tasarım ve İçerik:
Sailor Moon Fan Kulübü Üyeleri

Alt Siteleri Hazırlayanlar:
Ay Savaşçısı Sözlük - Mamoru
Naoko Takeuchi Türkiye - Luna ve Moonlight
Venus.GEN.TR Sailor Moon Kardeşliği
Manga Türkiye

Sailor Moon Fan Sitesi - Luna, Moonlight, Mamoru ve Tüm Venüs Sakinleri (c)2001-2020

Ay Savaşçısı orjinal adı Sailor Moon,
Tüm hakları Naoko Takeuchi, Kodansha ve TOEI Animation'a aittir.
Sailor Moon is copyright ©1992 Naoko Takeuchi / Kodansha, TOEI Animation.