Sailor Moon Fan Site
 
Sailor Moon Manga - Vol. 1

Sailor Moon Manga Volume 1


Bölüm 1: Tsukino Usagi


Sailor V den bahsedilir, Ikuku, Shingo, Usagi, Luna, Naru, Gurio, Haruna, Motoki, Mamoru Chiba, Tuxedo Kamen, Jadeite bu bölümde belirir. Usagi dönüşüm broşuna sahip olur. Usagi 'Moon Prism Power' dönüşümü yapar ve iki çeşit saldırı kullanır. Bunlar Super Sonic Waves ve Moon Frisbee.


Bölüm 2: Sailor Mercury


Kraliçe Beryl, Ami Mizuno belirir ve Ami bir dönüşüm kalemi alır. Bunu kullanarak Sailor Mercury dönüşümünü tamamlar. Sailor Moon 'Moon kick' saldırısını yapar.


Bölüm 3: Sailor Mars


Nephrite, Zoicite, Rei ve Rei nin babası belirir. Rei dönüşüm kalemi alır. Hepsi birer communication wristwatch edinir. Ayrıca Ami bir süper bilgisayar sahibi olur. Rei Sailor Mars a dönüşür. Akuryo Taisen saldırısını Jadeite üzerine yapar.


Bölüm 4: Masquerade


Prenses D ortaya çıkar, Makoto Kino ve Kenji Tsukino bu bölümde belirir. Sailor Moon yeni tayra taşını kullanır ve Moon Twilight Flash saldırısınıyapar.


Bölüm 5: Sailor Jupiter


Nephrite ölür, Kunzite belirir, Makoto dönüşüm kalemine sahip olur ve Sailor Jupiter'e dönüşür. Sailor Jupiter Jupiter Flower Cyclone ve Supreme Thunder saldırılarını yapar.


Venus.GEN.TR Sailor Moon Kardeşliği
Manga Türkiye

Sailor Moon Fan Sitesi - Luna, Moonlight, Mamoru ve Tüm Venüs Sakinleri (c)2001-2020

Ay Savaşçısı orjinal adı Sailor Moon,
Tüm hakları Naoko Takeuchi, Kodansha ve TOEI Animation'a aittir.
Sailor Moon is copyright ©1992 Naoko Takeuchi / Kodansha, TOEI Animation.